Для того, щоб передати спір на розгляд Незалежного арбітражу, потрібно, щоб між Сторонами була укладена відповідна третейська угода.

Угода може бути укладена як окремий документ про передачу конкретного спору на розгляд до Третейського суду або бути частиною Договору з якого виник (може виникнути в майбутньому) спір.

Тож, якщо Ви хочете, щоб спори щодо відносин, що виникли з договору розглядались в Незалежному Арбітражу, Вам слід включити в текст Договору наступне третейське застереження: 

"- Всі спори та розбіжності щодо укладення, виконання, розірвання, визнання недійсним повністю або частково, а також будь-які інші спори, що стосуються даного Договору становлять предмет спору та підлягають розгляду у Постійно діючому третейському суді при Всеукраїнській громадській організації «Союз інвесторів України» (Код ЄДРПОУ 36885366) згідно з регламентом зазначеного третейського суду, який є невід"ємною частиною даної третейської угоди, і з яким Сторони ознайомились. 

- Найменування Сторін та їх місцезнаходження у цій третейській угоді відповідають найменуванню сторін та їх місцезнаходженню за даним Договором.

- Місце і дата укладення цієї третейської угоди відповідають місцю і даті укладення Договору."

 


Назад Друк

Контакти

Адреса: 03057, м Київ, вул. Вадима Гетьмана, буд. 1, корп. Б, офіс 4
Телефони: +38(093) 604-64-17
Email: info@arbitrate.com.ua